Balandžio jauniklis - Ar esi jį matęs?

2011.03.29 C11
  • 158
24
Balandžio jauniklis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5243    
maciau ka tik gimusius ir truputi paaugusius:)))
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5509    
#22 Šlykščiai ir ką tik gimę naujagimiai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
maciau, laiptinej perejo nekarta. slyksciai atrodo man balandziu jaunikliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
gaila ne. kur jie??? :D ne gi iskart suauge gimsta xD
OK nenusisnekesiu gal :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
Kvailieji kurmiai, #10 jus visus apipiso. Bet bent turejot galimybe protingais pasiajust.
povilasq 5566    
#10 ka cia kliedi, gi voveres turi kiausinius o ne deda juos... o dauginas tai klonavimo budu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
maciau.toookie mieli...Bisk snapai kai pas anciasnapius kol maziukai buna :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
#10 speju tu is kiausinio issiritai ir is medzio iskritai todel tu toks durnas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
DIDZKUKULIAI
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
ne jie isirita mazi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
omg stopudov:D gal jie išsirita iškart dideli?:D
Liveta Meow
Liveta Meow 5566    
XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
Eina naaaaaaaa, kai #10 -asis komentatorius nusišnėkėjo..... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
#10 duchai tuy, nuo kada voveres kiausinius deda? islisk is kompo noliferi - sako lauke gera grafika.
pelislovas 5566    
#8 jeigu gyveni prie aukstu medziu,tai ten dar gali but voveres , jos prideda kiausiniu balandziu lizduose, ir kai išsirita, suvalgo balandzius visus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
nematot, nes juos į balandėlius deda. Į kopūstą įvolioja ir išverda
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
Močiutės balkone susisuko lizdą, tai išlindo iš kiaušinių mažiukai tokie pukuotukai.... Labai gražūūs <33
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
jo balkone mates
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
as ji kiekviena diena matau balkone, tai ka? kas cia per nesamone? C11, o tu karve mates?
povilasq 5567    
maciau, nu ir?
aj, einu medali nusipirkt...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
jie kiusinius deda. :P kas gyvena daugiaauksciuose namuose galima rasti balkone (laiptines) :PPP
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
As nemaciau .ir kur tie balandziai juos slepia ?
Ohh_Nooo 5567    
meluoji !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
esu! :D
Grįžti į viršų