Mokykloj ar darbe taip pasijautes atrodai, kaip durnelis :D
Eini sau ramiai gatve, - prisimeni kažką juokingo ir šypsaisi vienas, kaip debilas.
BlaivaS
4113
Anonimas
5256
Arba dar ir nusijuoki,o tada kai visi atsisuka ,apsimeti kad kosti. :D
kostux
5257
true story... :)
Anonimas
5259
man taip nuolat ;D
kkh
5259
Būna
Anonimas
5259
true story:):D
Anonimas
5259
man visada taip..
Anonimas
5259
Būna kartais :D
FlowerPower
5259
O man giliai pokui, ką aplinkiniai mąsto...:D
|

