Mokykloj ar darbe taip pasijautes atrodai, kaip durnelis :D
Eini sau ramiai gatve, - prisimeni kažką juokingo ir šypsaisi vienas, kaip debilas.
BlaivaS
4115
Anonimas
5259
Arba dar ir nusijuoki,o tada kai visi atsisuka ,apsimeti kad kosti. :D
kostux
5259
true story... :)
Anonimas
5261
man taip nuolat ;D
kkh
5261
Būna
Anonimas
5261
true story:):D
Anonimas
5261
man visada taip..
Anonimas
5261
Būna kartais :D
FlowerPower
5261
O man giliai pokui, ką aplinkiniai mąsto...:D
|

