Mokykloj ar darbe taip pasijautes atrodai, kaip durnelis :D
Eini sau ramiai gatve, - prisimeni kažką juokingo ir šypsaisi vienas, kaip debilas.
BlaivaS
4114
Anonimas
5257
Arba dar ir nusijuoki,o tada kai visi atsisuka ,apsimeti kad kosti. :D
kostux
5258
true story... :)
Anonimas
5259
man taip nuolat ;D
kkh
5260
Būna
Anonimas
5260
true story:):D
Anonimas
5260
man visada taip..
Anonimas
5260
Būna kartais :D
FlowerPower
5260
O man giliai pokui, ką aplinkiniai mąsto...:D
|

