Juodas humoras seip neturi ribu... tiap kad nesakykit kad per ziauru...
Galvos operacija - Kieša tą jau seniai siūlė
Anonimas
4850
Anonimas
5080
#7 nejuokinga tai nafik lenda cia?
Stileiva
5233
Juokinga, kol pats su sveika (salyginai) galva prie kompo nesamoningas demotyvacijas rasineji. Ir jei tai aukstasis humoras, kai zvengiama is kazkokio pijokelio prie maximos, tai uzuojauta jusu kaukolei...
Anonimas
5234
too soon.. -_-
Anonimas
5234
#7 Jei nejuokinga tai lai nesijuokia, o išgamom vadint nėra reikalo.
Spameris
5234
#5 Prie ko čia nesupranta, gal tiesiog nejuokinga žmogui, nekibk į atlapus iš karto.
Anonimas
5234
das demo is gut !
Anonimas
5234
#3 Nesupranti juodo humoro eik išsiverk po lova, nevykėli.
Anonimas
5234
fail.
Anonimas
5234
isgamu puslapis
zvp
5234
Tu tikrai keliausi į pragarą ;D
|

