Kad ir kaip ten bebūtų, "helowynas" vistiek yra ABSURDIŠKA NESĄMONĖ!!
Helovynas - Kitiems tai įprasta diena
Liutuke.
4985
Anonimas
4985
Ši amerikietiška (kaip jūs sakote) šventė yra ne amerikietiška šventė., jūsų žiniai. Kadangi mūsų daug Airijoje, tai matyt normalu, kad ir jų šventes po truputį perimame. Be to, dauguma mūsų švenčių yra visai ne mūsų, o atėjusios iš kitų šalių ir kultūrų.
Anonimas
4985
Tai kad ir kitos šventės taip pat sukomercintos,. Be to, halloweenas kilęs iš senovės keltų, o tokį pavadinimą prilipdė krikščionys, kurie dabar bando asimiliuoti šią šventę į savo kultūrą, kaip ir kalėdas bei velykas.
Rapapa
4985
#2 pritariu!
Anonimas
4985
Mintis nebloga Rendolfai, bet sneki apie dalykus kurie isvis is kitos operos..
Anonimas
4985
prie ko cia maistas ,kai kalba eina apie tradicijas? issiblaivyk
Rendolfas
4985
#1 Turbūt nepalaikai ir kiniškų rūbų, rusiškos degtinės, itališkos picos, amerikietiško makdonaldo, airiško viskio, ispaniškų vaisių, kolumbiškos kavos.....?
Anonimas
4985
nepalaikau sitos amerikietiskos nesamones. Aciu
|

