#2 tai kad tie skalbiankes dievai tik viena kojine pasiima ir kaskart nauja.
Narnija - Kito paaiškinimo, kur jos nukeliauja - nežinau |
Narnija - Kito paaiškinimo, kur jos nukeliauja - nežinau
Anonimas
5179
#2 tai kad tie skalbiankes dievai tik viena kojine pasiima ir kaskart nauja.
Anonimas
5223
Bet ziauriai
Anonimas
5246
kaip tik snd tvarkiausi stalciu,ir supratau kad turiu 30 kojniu,bet 30 kojniu nereiskia 15 poru:D
Anonimas
5246
Tai visiem aisku, kad VISADA reikia kazka paaukoti skalbenkes dievams.
Anonimas
5246
man buna
|