Mane tai nervina, kai žmonės sako " aš nevalgysiu mėsos, nes man gaila gyvūnų " , šiaip gyvuliai yra skirti valgymui, o ne pasigrožėjimu ar auginimu. Tokia yra tiesa...
Vegetarai - Jie neturi jausmų
Anonimas
4962
Anonimas
5222
#4 like
Anonimas
5278
nrml;p
Cypa
5380
nejaugi tik vegetarai vaisius valgo???
Anonimas
5381
Šiaip paveiksliuke tai pavaizduota apelsinės neištikimybė apelsinui. Prie ko čia vegetarai chui znajet
Anonimas
5381
koks skirtumas, pats žmogus renkasi. Kitas galbūt liks forever virgin, nes bus biblijos addict'as.
Anonimas
5381
Hey apple!
Rocknroll
5381
nu ir ziaurus! Kart tokius!
|

