Net nepastebėjau, kol nepaskaičiau komentaro. Dėl tokių smulkmenų kabinejates. Pabandykit jūs padirbt jų darbą, tada kritikuokit. :))
15myn.lt - Dyrba patis rashtingeusi zurnalystaj
Anonimas
5321
Anonimas
5324
Mano teta buvo zurnaliste. Ten paciam reik pamatyt kaip greit raso. Tikrai. Labai. Labai. Greitai. Tai kai tokiu greiciu rasai nenustebciau jei sumaisytum raides vietom
Anonimas
5325
i savi pasizhiurekite
Anonimas
5326
O jie negali klysti, ju toks darbas - rasyti, ko jie nifiga nemoka.......
Anonimas
5326
nu bet 15min tai siaip kiekvienam straipsni po minimum 10 klaidu... nesu priekabus zmogus, bet kartais tai jau rimtai susimastai ar galima padaryt tiek spausdinimo klaidu...
Anonimas
5326
visi klysta, durniau tu
Anonimas
5326
oho kiek daug klaidu
Anonimas
5326
aGfanistano
|

