Yra posakis "Griuk negyvas, bet alaus neišpilsi". :D
Gabumai - Atsijungti vemiant neišpylus alaus
Anonimas
5554
Anonimas
5555
Tikrai :D
Monakiux
5555
Reikia sugebėt taip ;D
Anonimas
5555
kiek kartu griudamas veme ir laike alu kol ismoko? :D
sima48
5555
jam to alaus jau uztenka
wyckow
5556
Va čia tai talentas
Anonimas
5556
tu gauni --> TRYYYYSSSSS TAIPPPP
zilwis777
5556
(puke)
Anonimas
5556
bet tai kai nenormalu :D
zvp
5556
šlykštu.. ;D
|

