O vegetarai juos valgo?

2011.08.21 CRONUS
  • 96
17
O vegetarai juos valgo?







Nuotraukos nėra
Anonimas 4905    
#11 Aš mielai valgyčiau mėsą, tačiau parduotuvėje vien chemija, giminių kaime neturiu, iš privatų brangu.
fff 5421    
aha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5425    
Mano maistas valgo vegetarų maistą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5425    
Tai jeigu vegetarai valgo tai ka valgo gyvuliai tai peršasi mintis kad vegetarai yra gyvuliai. Kaip gerai kad aš mėsėdis <.<
Spameris 5425    
O kodėl turėtų nevalgyti?
coliuke_ 5425    
Zvp > Mėgsta jie mane ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5425    
#8 Iš bado vegatarai valgo viską, net ir pačius žmones. Ne vienas ir ne du bado atvejai yra buvę žmonijos istorijoje.

Vegetarai ir veganai yra 21a. išpindėjimas. Nebent galima pateisinti tik tada, kai įvairialypis maistas stipriai atsiliepia sveikatai, bet ir čia daug kintamųjų, valgymo ypatumai, racionas ir t.t.
Psiche 5425    
omgš.. kokie žiaurūs tie vegetarai
zvp 5425    
Štai kokie vyriški vyrai pas mus Lietuvoje, ane, coliuke? ;D
coliuke_ 5425    
S > Atsijunk interneto kabelį ir padaužyk sau per galvą. Gal rasi veikiančių neuronų.
Geras_Iksas > Tu tikras? ;D
Geras_Iksas 5425    
valgo jie viska
Nuotraukos nėra
Anonimas 5425    
nenusiciulpek
Miaauuu 5425    
Sausainiukai. ;] valgau.
coliuke_ 5425    
S > Nenusikalbėk.
satanod 5425    
nevalgau bet nesu vegetaras:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5425    
nes kurwa esi
coliuke_ 5425    
Deja, nevalgau.
Grįžti į viršų