Tai ir sako kad turejo nuryt bet nenurijo...
Tu esi ta našta - Kurią tavo mama turėjo nuryti
Anonimas
5210
Anonimas
5283
nelogiska demo, nes jeigu tu ESI tai tikrai nenurijo taves...
Rocknroll
5429
#11 akvile debile
Anonimas
5445
Akvile tai duok jei sakai
Punceka
5450
Kai užaugsi, suprasi ir mėgausies.
Anonimas
5450
Kvaila demotyvacija, nesuprantu ko tie bernai vis ir sako ciulp byby... Ciulpk papa ir laizyk pizdu.
Anonimas
5458
sitas geras
Anonimas
5464
Netiesaaaaaaaa.
Anonimas
5465
kokia šlykšti...
Anonimas
5465
pagaliau kažkas ką galiu pavadint demotyvacija
Pepper
5465
vaikas, nieko apie gyvenima nezino ;)
Anonimas
5465
Pagaliau demo, kuri nėra apie jausmus ir žmonių santykius. Respect.
OoS
5465
Žinau, kad visiems px, bet aš šitą užskaitau!
Anonimas
5465
Tu ''as'' ir ''mano'' su klaida parasei..
tomas1996
5465
pzdc tj demo tvirtina kokias nenormalus moderatoriai, kurva normaliausios kaip visada nepatvirtintos
Synecdoche
5465
Ant tiek žiaurus, kad net geras :) +
|

