jeigu norėtų galėtų atrodyt normaliai.;D lešius įsidėtų, pasidažytų ir viskas. o dabar.. :D
|
|
|
Anonimas
5585
jeigu norėtų galėtų atrodyt normaliai.;D lešius įsidėtų, pasidažytų ir viskas. o dabar.. :D
Anonimas
5609
Atsipyskit nuo Monikos, mergina tiesą pasakė, o ko jus čia Kurvos iškart šokat? Kad jus buki, tai nereiškia,kad ir ji tokia.
Anonimas
5609
Monika sklyksti xD
Siknagalvis
5609
Gera sove juk. :D
Siknagalvis
5609
Nustokit verkt ir pasijuokit bent karta. :D
|