Ar sugebėtum, - užlipti iki viršaus?

2011.09.19 Canonas
  • 80
33
Ar sugebėtum,







Nuotraukos nėra
Anonimas 4892    
laisvai :D
Spartasaurus 5386    
uzlipu kasdien
Nuotraukos nėra
Anonimas 5387    
Seksizmas juokinga. Taip aš homofobas - aš už normalią, o ne iškrypusią šeimą. Jeigu turit problemų su tuom jums gyditis reikia.
para-noir 5387    
Jei persokciau pirma tai jau buciau virsuneje :) O jei rimtai tai odos spalva nieko nereiskia, bet skirtingu rasiu atstovu attitudes dazniausiai buna baisus :/
Nuotraukos nėra
Frigatebird 5388    
as tai lipu zemyn
povilasq 5389    
uzlipciau i virsu ir apdergciau kiekviena laipteli...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5389    
Laisvai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5390    
No problem. :D
Drambliukas 5390    
Cia gyvenimo prieskoniai tik, be ju gyvenimas nera gyvenimas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5390    
Laisvai.
Rocknroll 5390    
Uzsimerkes uzlipciau xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5390    
Ziurekit saves ir gyvenimas bus geresnis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5390    
everybody fucks
Nuotraukos nėra
Anonimas 5391    
#16, nacionalizmas = humanizmas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5391    
kojos blt luztu belipant
FatalaS 5391    
Laisvai :).
anonimas 5391    
persokciau iki ketvirto, bet nelipsiu ant pirmu 3
Spameris 5391    
Na ką gi, nėra nacionalizmo, tad užlipčiau.
naktigonex 5391    
Sugebėčiau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5391    
persokciau per kelis laiptelius!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5391    
Ar aklasis galetu uzlipti siais laiptais, jei jis nemato uzrasu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5391    
Na šiaip sakyčiau pirmus keturius lengvai praeičiau, bet per „love“ turėčiau praleisti ir lipti į patį viršų.
gitaristas 5391    
tai ne bl...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5391    
ANTIRACISM = ANTIWHITE. Deja, bet tai Faktas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5391    
no violence nelabai iužsikabaroju, visus kitus užlipusi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5391    
challenge accepted
Nuotraukos nėra
Anonimas 5391    
Invalidai tie kas "no homofobija" Turekit savo nuomone! apgailėtina....
Nuotraukos nėra
Keba...bas 5391    
neuzlipu net ant pirmo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5391    
merga+merga=ok, cute, wow

bernas+bernas=OMFG, FUUUUUUU (vemia) slykstu, bjauru, pasibaisetina, netoleroutina, ziauru, nezmoniska, siaubinga ....

nu cia mano nuomone :S
Nuotraukos nėra
Anonimas 5391    
ant pirmo griunu ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5391    
Užkliūčiau už no homophobia, nes kai jie nori būt išskirtiniais tai kėblu su tolerancija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5391    
perdaug lipt, tingiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5391    
Anarchija !
Grįžti į viršų