Čia man kažkas negerai, - ar menininkams?

2011.03.18 Canonas
  • 361
26
kazkas,negerai,menininkai,statulos,skulpturos,istvirkeliai







minami 5553    
axujienai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
Kas cia nenormalaus? Tai tik zmogaus laive issireiksti per kuryba. Galiausiai argi tai nenaturalu? zemiska?
Nuotraukos nėra
Mr.Fikota 5559    
:D gerulis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
:D
gretagreat28 5576    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
Cia tau kazkas negerai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
toks tas menas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
#18 finger in vagina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
WTF 3?????
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
#2 o tai kaip tada 3 nuotrauka paaiskisi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
tau kurva pidaraste jobanas eik is cia katineli eik is cia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
tau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
#12 piurmuoje fuoto seselis atitinka si nuostabu menininko kurini
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
tau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
Piurmoje foto net seselis neatitinka piesinio. Logikos zmones
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
kas ta ranka? ka ten turi pavaizduot?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
seip turbut kad tik tau , jei paziurejsu kitu kampu i sitas statulas nebutu tokiu minciu kilusiu
Vanagas 5580    
normaliai foto ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
3 nepaaiskinsi kitaip :D galetu isvis 2 but :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
tau ;)
aandrius 5580    
menas tam ir yra menas, kad ne kiekvienam suprasti, bet šiuo atveju fotografo "gauruotos" mintys čia :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
žinoma jog tau. Rakursas čia ir tiek
povilasq 5580    
tau...
Nuotraukos nėra
BeFree 5580    
su tevais vaziuojant atostogaut smagiausia tokius menus pamatyt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
Tau kažkas negerai.: ) Antroje foto tėvas sūnų apkabines,ketvirtoje berniukas kelia mergaitę,kad galėtų atsigerti,penktoje kažkokios abstrakčios formos,o šeštoje tikriausiai plauna kojas ar kažkas pan. Taip kad truputį prasiplauk smegenis.C :
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
Jo buna pasitaiko ;D kai pvz as Vokietijoj buvau tai ir maciau visokiu nesvankybiu xD
Grįžti į viršų