axujienai :)
Čia man kažkas negerai, - ar menininkams?
minami
5552
Anonimas
5553
Kas cia nenormalaus? Tai tik zmogaus laive issireiksti per kuryba. Galiausiai argi tai nenaturalu? zemiska?
Mr.Fikota
5557
:D gerulis
Anonimas
5574
:D
gretagreat28
5575
:D
Anonimas
5577
Cia tau kazkas negerai
Anonimas
5578
toks tas menas
Anonimas
5578
#18 finger in vagina
Anonimas
5578
WTF 3?????
Anonimas
5578
#2 o tai kaip tada 3 nuotrauka paaiskisi?
Anonimas
5578
tau kurva pidaraste jobanas eik is cia katineli eik is cia
Anonimas
5578
tau
Anonimas
5578
#12 piurmuoje fuoto seselis atitinka si nuostabu menininko kurini
Anonimas
5578
tau
Anonimas
5578
Piurmoje foto net seselis neatitinka piesinio. Logikos zmones
Anonimas
5578
kas ta ranka? ka ten turi pavaizduot?
Anonimas
5578
seip turbut kad tik tau , jei paziurejsu kitu kampu i sitas statulas nebutu tokiu minciu kilusiu
Vanagas
5579
normaliai foto ;D
Anonimas
5579
3 nepaaiskinsi kitaip :D galetu isvis 2 but :D
Anonimas
5579
tau ;)
aandrius
5579
menas tam ir yra menas, kad ne kiekvienam suprasti, bet šiuo atveju fotografo "gauruotos" mintys čia :)
Anonimas
5579
žinoma jog tau. Rakursas čia ir tiek
povilasq
5579
tau...
BeFree
5579
su tevais vaziuojant atostogaut smagiausia tokius menus pamatyt
Anonimas
5579
Tau kažkas negerai.: ) Antroje foto tėvas sūnų apkabines,ketvirtoje berniukas kelia mergaitę,kad galėtų atsigerti,penktoje kažkokios abstrakčios formos,o šeštoje tikriausiai plauna kojas ar kažkas pan. Taip kad truputį prasiplauk smegenis.C :
Anonimas
5579
Jo buna pasitaiko ;D kai pvz as Vokietijoj buvau tai ir maciau visokiu nesvankybiu xD
|

