Naktį - Filmai sukelia daugiau emocijų, pokalbiai įdomesni, o sms'ai gražesni

2011.06.21 Canonas
  • 623
18
Naktį







Nuotraukos nėra
Anonimas 4887    
O i pilnejanti menuli dar ir plaukus gerai pasikirpt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
Massive shit
Nuotraukos nėra
BCZalgiris 5477    
10 balu :D
erika0120 5481    
pati geriausia demo iš kada nors buvusių ;*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5482    
Džiugu, kad dar yra sveiko proto žmonių kurie supranta, kad naktimis reikia miegoti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5482    
Sms'ai gražesni, nes juose būna daugiau tokių **** ženklų....... :'-D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5482    
Ir ka cia demotyvuoja? ? ? ?? CAPTAIN OBVIOUS WHERE ARE YOU ????????????
Nuotraukos nėra
Anonimas 5482    
kiekvienas kalbekit už save... Demotyvacija vargana. Iliustracija tik šeip kad naktį vaizduotų. Nu man tai sms'ai tokie kaip ir dieną, filmukų nežiūriu. O kalbuosi naktim retai.
MindziuX 5482    
Naktį miegot reikia..
Nuotraukos nėra
Krapas 5482    
Ir nolaiferiai naktį nemiega nes jiems gal įdomiau naktį nolaifint:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5482    
o tu girtesnis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5482    
naktine sviesa ryskesne :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5483    
TRUE TRUE..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5483    
Visada taip delto vsara ir neinu iki 4 nakties miegot, o parsibaladoju is kiemo kokia12 ;D
Ant nakties visd labai smagu pasidaro.
erika0120 5483    
gryna tiesa :))
povilasq 5483    
ne, nu jei taip tai nafik...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5483    
Epic bullshit demotyvation.. - - -
kristal 5483    
+++
Grįžti į viršų