Naktį - Filmai sukelia daugiau emocijų, pokalbiai įdomesni, o sms'ai gražesni

2011.06.21 Canonas
  • 623
18
Naktį







Nuotraukos nėra
Anonimas 4889    
O i pilnejanti menuli dar ir plaukus gerai pasikirpt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5478    
Massive shit
Nuotraukos nėra
BCZalgiris 5479    
10 balu :D
erika0120 5483    
pati geriausia demo iš kada nors buvusių ;*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
Džiugu, kad dar yra sveiko proto žmonių kurie supranta, kad naktimis reikia miegoti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
Sms'ai gražesni, nes juose būna daugiau tokių **** ženklų....... :'-D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
Ir ka cia demotyvuoja? ? ? ?? CAPTAIN OBVIOUS WHERE ARE YOU ????????????
Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
kiekvienas kalbekit už save... Demotyvacija vargana. Iliustracija tik šeip kad naktį vaizduotų. Nu man tai sms'ai tokie kaip ir dieną, filmukų nežiūriu. O kalbuosi naktim retai.
MindziuX 5485    
Naktį miegot reikia..
Nuotraukos nėra
Krapas 5485    
Ir nolaiferiai naktį nemiega nes jiems gal įdomiau naktį nolaifint:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5485    
o tu girtesnis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5485    
naktine sviesa ryskesne :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5485    
TRUE TRUE..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5485    
Visada taip delto vsara ir neinu iki 4 nakties miegot, o parsibaladoju is kiemo kokia12 ;D
Ant nakties visd labai smagu pasidaro.
erika0120 5485    
gryna tiesa :))
povilasq 5485    
ne, nu jei taip tai nafik...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5485    
Epic bullshit demotyvation.. - - -
kristal 5485    
+++
Grįžti į viršų