Pasaulis yra labai gražus - Kol nereikia jo mokytis mintinai

2011.04.15 Canonas
  • 169
11
gamta, mokslai, grozis







prodigy 5549    
papu salos patiko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
#1 trolling win 'D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
Atsibodot jau su savo tuo photoshop, visur kur grazios foto butinai reik komentaruose parasit photoshop ane?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
Šiaip tai tikrai ne fotoshop, jūs tikrai apgailėtini, jei nematę tokių vaizdų, net knygose yra, tokiose kaip "Didieji pasaulio stebuklai"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
nebelabai... man, pvz., eilėraščiai gražūs kol neprireikia nagrinėti per lietuvių kalbą.
sima48 5551    
o veliau jau negrazu ane ? nu zjbs
Leezash 5551    
Photoshopinti tik tie rėmeliai, jei juos galima taip pavadint :)
Leezash 5551    
Pats tu photoshop...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
#1 :D Tai ne blt PAINT
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
photoshooop!
Grįžti į viršų