#5 Nusifotografuoti. :D
Pirma, mes atidarome degtinę - Po to - ji mus..
Anonimas
5289
Anonimas
5527
jei paziuresit atidziau tai ten kavos pupele plaukioja :) vadinasi nuotraukoj sambuka o ne degtine :D
saimonux
5576
neriali foto, kaip man ja gauti?:)
Anonimas
5576
o po to ji mus veza
Anonimas
5579
poto jum atidaro ligonines duris
Anonimas
5579
Kas jum yra su ta degtine? Praeita demo irgi su degtine
sauktukas2
5579
Kelintas karta sita jau demo cia? Moderatoriai atidziau :)
|

