na tai dabar kas geriau suo ar kate ?
Šuo - Ginti. Saugoti. Padėti
Anonimas
4885
Anonimas
4886
Kates, Sunis.. Geriau Pingvinai.
Anonimas
4886
tikriausiai dar i tuoleta nueina, vandeny nuleidzia, issveicia tuo paciu - geras suo :)
Anonimas
4886
Ir dirba uz nieka, tokiam kasdien pati geriausia tik maista ir masazus
Anonimas
4886
Ne veltui retrieveris, šitų šunų gebėjimas mokytis yra kaip penkiamečio vaiko. Pabandyk šitaip išdresiruoti tokią lojančią žiurkę, kaip chihuahua.
Anonimas
4886
ANIMAL ABUSE
Anonimas
4886
Kate zymiai geriau - ir maista tavo nupyzdins, ir pati apvems :D
Anonimas
4886
Taip
dewaperang
4886
tai kas geriau? kate???
|

