na tai dabar kas geriau suo ar kate ?
Šuo - Ginti. Saugoti. Padėti
Anonimas
4888
Anonimas
4889
Kates, Sunis.. Geriau Pingvinai.
Anonimas
4889
tikriausiai dar i tuoleta nueina, vandeny nuleidzia, issveicia tuo paciu - geras suo :)
Anonimas
4889
Ir dirba uz nieka, tokiam kasdien pati geriausia tik maista ir masazus
Anonimas
4889
Ne veltui retrieveris, šitų šunų gebėjimas mokytis yra kaip penkiamečio vaiko. Pabandyk šitaip išdresiruoti tokią lojančią žiurkę, kaip chihuahua.
Anonimas
4889
ANIMAL ABUSE
Anonimas
4889
Kate zymiai geriau - ir maista tavo nupyzdins, ir pati apvems :D
Anonimas
4889
Taip
dewaperang
4889
tai kas geriau? kate???
|

