ne visada.
Tai, kas mūsų nenužudo - Padaro mus invalidais
Teenagor
5547
Anonimas
5547
#4 Povilai suprantu, kad sėdėti ir nolaifinti prie demotyvacijos yra tavo kasdienybė, bet kai susidursi su tuom realiame gyvenime, tai suprasi, bet dar tau reiktų subręsti iki to. Ir kai tiek žolės apšiksi, tada bus galima pašnekėti apie verkimą.
Anonimas
5547
jeigu suvalgysiu snickers ir nemirsiu tai tapsiu invalidu.
Jaded
5547
Gera mintis! In you face.
Anonimas
5547
nu ir?
povilasq
5547
#2 nu tai tada verk... problem?
Anonimas
5547
mane tai tik stipresni padaro!
Anonimas
5547
Nejuokinga.
Anonimas
5547
aukso zodziai :D
|

