o aš nemėgstu cepelinų ://
Ar pastebėjai,kad žmonės,kurie vėluoja, - būna daug linksmesni už tuos,kurie jų laukia?
Anonimas
5394
Anonimas
5399
Cheryl Cole mmmmm
Anonimas
5581
#6 man irgi. :D
Anonimas
5584
:D
Anonimas
5585
cepelinai :D
Anonimas
5585
#6 prie ko cia tie tavo cepelinai? :D
Augustuty
5587
aha :D
Anonimas
5587
am...ne taip jau ir linksma kai paveluoji i pamoka
Rendolfas
5588
#7 Pastebėjom, pastebėjom :D
Anonimas
5588
thank you captain obvious
Anonimas
5588
ka z n, bet man atroda lieva demo. Ir pastebejau, kad visur kisama ta Cheryl:D
Anonimas
5588
Ar pastebejai, jog zmones, kurie kuria debiliskas "demotyvacijas", buna daug linksmesni, negul tie kurie jas ziuri?
Anonimas
5588
O man patinka cepelinai
Anonimas
5588
as visalaik veluoju ir esu linksma :D
Anonimas
5588
#1 Tiesa :D
povilasq
5588
buvo
Anonimas
5588
nu man tai nesvarbu ar veluoja, ar ne, aš būnu linksmas, na nebent nebūna nuotaikos
Geras_Iksas
5588
jei i baliu veluoji tai kiti irgi linksmi jau buna :)
|

