#1 Jeigu nenoresi pro niekur neiikis. Kitaip sakant, jeigu pats per pamokas kai debilas galva i stala trankei tai ir neismokai nieko (:
Rugsėjo pirmoji ! - Tradicinė šventė,kai atvedi vaiką,o tau pasako,kad nemokys dėl mažų atlyginimų.
Anonimas
5781
Anonimas
5783
Padirbk grazuoli su 25 maziukais nuo ryto 7 iki 5 kurie "REKIA,REKIA ir VISUR LENDA" plius dar juos suvaldyk,sudomink kitaip pakalbesi... Abu darbai sunkus... O cia aiskinti kam turi daugiau moket zema....
Anonimas
5783
Atlyginimai didesni turi buti mokytojams negu darzeliu akletojoms.Faktas vien tas kad mazi vaikai mokytojo taip nevargina,ir nepadaro ligoniu psixu.
Anonimas
5783
mazi atlyginimai? Ble daunai tegu tie paziuri kokie darzeliu aukletojoms atlyginimai pries verkdami. Manes irgi mokykloje daug neismoke, tad nahui jiems tie atlyginimai sukoms?
|

