Mergaite arba mergina, - jie tau sugadins gyvenimą...

2011.01.07 20:38 CrazyGirl_
  • 5
22
Mergaite arba mergina,







funny_ 5631    
#12 Mokausi... Ir tau siūlau. :P
lintute 5632    
Nu nx nepasiduodu.:D Nereik gal moralu skaityti tiem kas nešioja tus ugg ir viskas ore bus.:D
CrazyGirl_ 5633    
Biškį nebūk lietuvių mokytoja... Žiūriu prie visko kimbi ir labai nori pyktis...Na bet aš beveik niekada nepasiduodu, tai gali bet ką visitiek sakyt, aš nesinervinu :D
lintute 5633    
Reanimacijoj.:D
CrazyGirl_ 5634    
Bijau kad nebūčiau renimacijoj... Nes man nuo šių batų, kojos pasidarė klišos...
lintute 5634    
Nu jei nori tai tikrai tavęs nesustabdys visokie vėjai.(:
CrazyGirl_ 5635    
#15 Noriu, bet negaliu.. Tai ir yra bėda.. :(
lintute 5636    
Žmogau tu dėl jų tikrai negulėsi reanimacijoj.Ir jei būtų jie tokie blogi tai tikrai jų nepardavinėtų.Kas nemoka vaikščiot tas ir griūna.Pati fb nx skelbies kad nori tų ugg o čia jau varai ant jų.
CrazyGirl_ 5637    
#13 Įperku dėja... Na pažiūrėsim, ar Tu būsi renimacijoj ar dar rašysi ČIA... Dėl VAIKČIOJIMO: Pričiom čia išmok vaikščiot? Nesupratau šio sakinio :D
#11 Tau taip pat mergaite jie netinka xD Nekurčiau demotyvacija, jei man netiktu :D Pagalvok su protu :D ir nejuokink žmonių...
#12 Kaip nori ir rašo.. Juk ne teisėjas esi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
tavo problema, kad tik padielkas iperki ;)
as turiu originalus jau 3 metus, nei karto nepaslydau, ir siaip isvis neprarado formos.
Todel ismok vaiksciot ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
#7 Gal tu jau eik lietuvių kalbos mokintis...
lintute 5640    
Nu netinka tau jie tai netinka, bet nereik tokiu gaidisku demo kurt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5641    
jo,šitie tj šudas batai . nh jie išvis sukurti ; D tik,kad kojas gadintų .
CrazyGirl_ 5645    
Jie padaro pilnapdystę ir kartais pasitaiko, kad net nebegali vaikščioti :((
Žiaurūs tie batai...
PATARIMAS: Jei norit klišint savo koją tai pirkit kokias padėvėtas, nes originalieji niekuo nesiskiria...
shawtyyMANE 5645    
nu man irgi jie labai nepatinka tie batai ..ew,nemegstamiausi batai EWWWWW,bet nereikia cia kurt tokiu demo,ir toleruot tuos kas juos nesioja xD cia ju reikalas.. nekibkit,nes nemanau,kad jums bt labai malonu ,jei apie jusu megstamus batus,ar dar kazka taip sneketu. zodziu,tegul nesioja ka nori;)
funny_ 5645    
Bliam tus UGG kai menesi panešioji tai padas nukrent. Arba kojos šlapios. Arba eini kai sukaliošei. Isitampo kaškaip tie UGG'aj kulnis vienoi pusėj , o padas kitoj..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
kuria prasme sugadins?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
ne dėl slidumo bl.. o nelaiko pado visai. pasižiūrėkit kaip vaikšto kitos panos koja ant šono o ne ant pado. -.-
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
aš turiu padielkas iš rimi ir nė karto nepargriuvau, nes net nėra slidu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
reik mokėt vaikščiot :D ir ugg arba emu tikrai netaip slysta , kaip padielkos visos :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
Jie labai slysta drauge susilauze ranka ir raktikauli
jamkeee 5645    
Kaip suprasti sugadins?
Grįžti į viršų