-Pamiršk , viskas praeitį! - - -geriau nereikia nes be praeities nebūtu ateities ir dabarties*

2011.11.28 12:08 CzaR
  • 3
1
laikas





: laikas


Nuotraukos nėra
Anonimas 5322    
Klaidas ištaisyk. Jei nori pasakyti, kad viskas PRAEITYJE, tai trumpiau yra PRAEITY, o ne praeitį. Ir kablelius sudėk.
Grįžti į viršų