Nevarkit aiskint jiem kas yra emo, kodel jie emo. Neisaiskinsit. Ju galva nepriima kitokios nei daugumos informacijos. Tikiuosi kad greit atsiras mandresniu uz juos kurie juos spardys uz tai kad yra.mielieji,tada pajausit ka reiskia buti emo.
EMO - tiesiog maskiruotė vaikinams panašiems į merginas
Anonimas
5588
YunaFtw
5604
...Labai idomu, kuo jis panasus i mergina?>>''
black11
5691
#17 +1
Anonimas
5748
emo, yra nuo zodziu emocianalus, o emociju buna visokiu, o kvaiosos visokie pradeda nusisneket ir ant ju varyt is niekur nieko, patys debikai.
Anonimas
5780
Reikia padėti jiems pjaustytis venas :D
Anonimas
5816
emo yra pirmiausia muzikos stilius, vaiku paverstas i mada kopijuojant atlikeju stiliu..
Anonimas
5816
jibasinti loxus
Anonimas
5826
kuo kaikuriems trukdo emo, gotai, punkai, juk tie patys zmones su kojom rankom akim jausmais ir t.t tiesiok renkasi kitoki gyvenimo buda, rengimasi, vien del isvaizdos nereikia spresti ir niekinti ju : )
Anonimas
5842
#12 Blemba, va kur tikras lietuvių tolerantiškumas.
Anonimas
5860
karoe naikinti sita pydara nachui pagauni blet jam net kalcigranas nepadetu blet
Anonimas
5866
Neverk :(
Anonimas
5866
Nestumkit..
chzarija
5882
he he sita demotyvacija maciau emo.lt :)
killere
5882
maskiruote xD
Anonimas
5894
šiaip aš tolerantiškas, bet jei jau vaikiną negali atskirti nuo merginos, vadinasi tavo stilius peržengė ribas arba tu transvestitas.
ma2s
5919
konkretus kiausinis :)
Turbosraige
5924
teisybe
Anonimas
5938
cia vurykas? omg? :D
Anonimas
5942
:D Koks juokingas.. :)) Nestumt?? Stumsim! Iki pat skardžio... Gyvenimą reikia išmokt mylet, o ne jo nekęst...
Anonimas
5960
Nestumkit ant emo...
|

