Kelias aukštyn - gali būti skausmingas

2009.12.16 Darkless
  • 136
9
kelias, aukstyn,skausmas,kopecios







Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
geras sumanymas (devil)
supermene 5838    
demotyvacija gera, ypač paveiksliukas, bet ir komentarai verčia susimastyti biški : DD
Gusta-Fang 5844    
#6 Butent.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5847    
#5 paprasta ir beveik gudru, bet dažniausiai tas peilis būna paslėptas gražai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
Tiesiog nezenk ant peilio xD
Darkless 6026    
neeinam i virsu, kad nereiketu varyt zemyn, bunam ant 0 laiptuko :))
Andrius23 6026    
zemyn irgi... stovim vietoj?
ego 6030    
nice :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6032    
žiauriai geras.
Grįžti į viršų