bairis tame, kad zmones sedi ant burbolo, kuri jie "ishpucia" prarije guma. asilai :D.
Kramtomoji guma - tik nebandyk jos praryti, rezultatas būna žiaurus
Anonimas
5756
Anonimas
5811
Kai lužau perskaites komentarus :D auditorija be humoro jausmo :))
Anonimas
5813
nu rimtai wisiskai nesupranta bajariu:D
Anonimas
5835
nu zmones fantazijos jum truksta, gi cia bajeris :D
unreality
5840
cia tai rimtai nesamone, kelis syk prarije buvau ir nk nebuvo :)
Anonimas
5846
#3 +1
Anonimas
5886
nesamone, buvau prarijes kazkada ir nieko nebuvo, nebent koki puse kilogramo suvalgytum
Anonimas
5981
gerai pastebeta ;D
|

