Religija - mano asmeniškas pasirinkimas!

2009.12.01 Darkless
  • 135
9
religija,ctrl, alt, del







Nuotraukos nėra
Anonimas 5159    
arba Ctrl+Alt+Esc
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
#3 katalikybe ne ysitikinimas o isjuoka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
task manager :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
bicas svencia tris karalius :))) geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5974    
magikas rinkinys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5976    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6032    
negrazu saipytis is kitu isitikinimu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6044    
tu debilas esi, nes visu pirma nesupranti ka si kombinacija reiskia ant klavos bei kas yra trys karaliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 6044    
nu ir kasd cia jokinga?blt ******* imetat nesamoniu net nejokingu nebutumet lietviai :\
Grįžti į viršų