labai gerai, kai lieki su kuo nors dviese kambary ir neturi apie ką kalbėt tai pasiimi telefą ir varai per visus nustatymus ir galvoja, kad sms rašai :D
Ženklas, - jog pokalbis nesiriša
Anonimas
5965
Anonimas
5982
jei neturi ka pasakyt geriau nieko nesakyt...
Anonimas
5985
Blem, tiesa. Kai nėra kur akių dėt, parašoma sms 'pabendraujam?'
Anonimas
6008
cia labiau, kai kompanijoj kas nors ishsitraukia tel. ir pradeda rasinet...
Anonimas
6013
O gal multiplayer game kala per bluetooth
ego
6013
Tai akivaizdu. Juk tarpusavy susirasyneja, del to ir nera pokalbio :))
|

