labai gerai, kai lieki su kuo nors dviese kambary ir neturi apie ką kalbėt tai pasiimi telefą ir varai per visus nustatymus ir galvoja, kad sms rašai :D
Ženklas, - jog pokalbis nesiriša
Anonimas
5963
Anonimas
5981
jei neturi ka pasakyt geriau nieko nesakyt...
Anonimas
5984
Blem, tiesa. Kai nėra kur akių dėt, parašoma sms 'pabendraujam?'
Anonimas
6007
cia labiau, kai kompanijoj kas nors ishsitraukia tel. ir pradeda rasinet...
Anonimas
6012
O gal multiplayer game kala per bluetooth
ego
6012
Tai akivaizdu. Juk tarpusavy susirasyneja, del to ir nera pokalbio :))
|

