Visi kartu už Žalgirį! - Mes už jus vyrai!

2010.09.26 21:57 DauMiS_69
  • 4
15
Visi kartu už Žalgirį!







Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
dar vienas grudrutis... 98 europos taure, o eurolyga 99
Nuotraukos nėra
Libra 5750    
#9, nors vienas yra protingas ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
juokinat jus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
tai kad 98 laimejom Eurolyga :) eik uz savo portugalus pabalejint
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
1996 metai :D :D :D :D Ir po 100 metu zhalieji jais teisins savo shias laikais is tiesu apgailetina komanda....
Nuotraukos nėra
DauMiS_69 5751    
#3 tai gal tu is kedainiu ir sakai kad nevezis yra geriausai komanda europoje?
Spameris 5751    
Dėjau aš ant jūsų gaidiškų klubų, vis tiek nieks ten nemoka žaist, abu ne šlangos, ne komandos ir ne sviestai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
#4 bybis ne slanga rytas ne komanda. taip lyg ir graziau skamba :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
Demotyvuoja but uz Zalgiri. Liuks demo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
su rimu problemu turi?
bybis ne slanga, rytas ne komanda.
sudas - ne sviestas, vilnius - ne miestas
Nuotraukos nėra
DauMiS_69 5751    
Eik nachui, lenko as nelaukiau sitoj nuorodoj
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
Bybys ne miestas, zalgiris ne komanda aisku?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
#1 tu kvailas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
demotyvuja nebut lenku
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
kaip tai demotyvuoja, prasau paaiskinkit, gal as toks kvailas.. :>
Grįžti į viršų