#16 Oj, prisimenu dar. Pyst par galvą su pagaliu :D
Lietuviški ištiktukai - jie originaliausi
Anonimas
5571
Anonimas
5616
pyst pasalpa gavau, cia kas per lempa...
Anonimas
5617
Jo, bent yra mazgiams iš ko pasijuokt. Derėtų kada lietuvių kalbos knygą pavartyt.
Anonimas
5621
nesamone
Anonimas
5621
geras////////
bambambam123
5623
pyst virvė i nutrūko :D
Anonimas
5624
pyst ir atejo pavasaris
Anonimas
5626
ans mun tik pyst i ausi;D nuzude;D
Anonimas
5627
#12 kaip matai pasalpa gaut yra netiketa
Anonimas
5627
#14 Puikiai tai zinau, nors ie nepriimtini, bet kad priimta jos zn (:
Anonimas
5627
autorius kaip tik tai žino, manau, tačiau ne visiems mokytojams tokie ištiktukai priimtini, nors tai ir yra priimta :)
Betrixx
5627
Pyst pasalpa gavau. ;D
Anonimas
5627
#10 Deja autorius to nezino ;/
nunezinau5666
5627
Ir nieko nebutu. Karta panaudojau 10 gavau. Kalbininkai sita zodi pripazino kaip lietuviska istiktuka
Anonimas
5627
Siaip demo uzskaitau, bet kurejas beveik parodo, kad demo ne jo... kazkas man ne to :??? (zymes)..
povilasq
5627
pyst pasalpa gavau :D, bet vien del zymiu - :(
Anonimas
5627
Zymes rodo, kad autorius nezino, jog sis istiktukas yra priimtas ir naudojamas lietuviu kalboje, tdl mokytojos privalo si zodeliuka uzskaityti teisingu nors ir kaip kvailai jis beskambetu :)
Anonimas
5627
pyst neblogas :)
Justas.
5627
;D geras.
Anonimas
5627
Krs, beveik Kaip Krc pasalpa gavau :D zodziu gerik
Anonimas
5628
Pyst pasalpa gavau :D eina nx :D
|

