o tai ka jai atsakyt reikejo kai nezino kas cia klausia..
Nežinai atsakymo? - Rask išeitį.
Geras_Iksas
5311
Anonimas
5311
zomens kurie meluoja sau niekados nesako "taip" ar "ne" jie sako gal...
Anonimas
5311
As ir taip pamaniau... :D
Anonimas
5311
pagalvojau apie ta pati kad apibraukciau "or" :D
|

