Man patinka gyvenime du dalykai - - papai!

2010.07.26 Demoxz
  • 53
19
papai,kempiniukas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
#19 (y)
Vyncas2 5815    
#19 Tu jos irgi nepagražinsi
Spameris 5815    
#16,#17 - dabar nuo tokių idiotų priklauso Lietuvos ateitis :[
Veee 5815    
Ot velnias pataise klaida ;O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
o man 4 - papai, alus, pizda
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
Man patinka gyvenime trys dalykai jei esu vyras! Tai papai ir alus!
Monroe 5816    
:D
Demoxz 5816    
:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
DUXAI GERA DEMO NE FAIL!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
#10 sita irgi smagi, ziurek kaip kempiniukas spokso i papus :D
willas 5816    
o kam nepatinka?
Nuotraukos nėra
Rimtas_Diedukas 5816    
Galėjai nuotrauką su geresniais papais įdėt.... smagesnė demo butų :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
#4 fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
sudina demo duxe tu fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
do you want to sponge my bob? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
Veee - vien ta "fail" pavartodamas jau vartais idiote tu supistas. Kai uzpise jau, kas ne taip ar siaip kokia klaida is karto FAIL.. Praplatinkit zodyna kada nors pimpadriskiai blet.
Demoxz 5816    
Dabar tu fail ;D
Veee 5816    
Aš patinka - Fail :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
linksnius suderink.
Grįžti į viršų