#19 (y)
Man patinka gyvenime du dalykai - - papai!
Anonimas
5815
Vyncas2
5815
#19 Tu jos irgi nepagražinsi
Spameris
5815
#16,#17 - dabar nuo tokių idiotų priklauso Lietuvos ateitis :[
Veee
5815
Ot velnias pataise klaida ;O
Anonimas
5815
o man 4 - papai, alus, pizda
Anonimas
5815
Man patinka gyvenime trys dalykai jei esu vyras! Tai papai ir alus!
Monroe
5816
:D
Anonimas
5816
DUXAI GERA DEMO NE FAIL!!!
Anonimas
5816
#10 sita irgi smagi, ziurek kaip kempiniukas spokso i papus :D
willas
5816
o kam nepatinka?
Rimtas_Diedukas
5816
Galėjai nuotrauką su geresniais papais įdėt.... smagesnė demo butų :/
Anonimas
5816
#4 fail
Anonimas
5816
sudina demo duxe tu fail
Anonimas
5816
do you want to sponge my bob? :D
Anonimas
5816
Veee - vien ta "fail" pavartodamas jau vartais idiote tu supistas. Kai uzpise jau, kas ne taip ar siaip kokia klaida is karto FAIL.. Praplatinkit zodyna kada nors pimpadriskiai blet.
Veee
5816
Aš patinka - Fail :D
Anonimas
5816
linksnius suderink.
|

