O, žiurėk, - Chuckas Norrisas nubėgo.

2011.12.21 Dimka
  • 65
8
O, žiurėk,



Nuotraukos nėra
Anonimas 5151    
galejo lenkt ta masina ir p*da :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5299    
Ne cia jis tik i parkeli iseijo pasivaikscioti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5300    
as jam koja pakisiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5300    
Tas net nuleido :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5300    
cia jis vaziuodamas smauko ar kas vyksta?
gitaristas 5300    
ižiūrėjau corvette's siluetą :D
Tipo 5300    
Nu kokius 300+ turėjo lėkt :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5300    
Kaip pro stovinti ;) Idomu, ant kiek leke.
Grįžti į viršų