G&G Sindikatas - Jie - kurie muziką saugo!

2011.09.05 DjRamas
  • 172
11
muzika,rap





: muzika, rap


cementas 5406    
#9 bet ne tavo reikalas ar as turiu ar ne
Rocknroll 5407    
suskiai
jie !.........
Nuotraukos nėra
Anonimas 5407    
#8 zinok abejoju ar beturi ja , tiek bedeliodamas
cementas 5407    
Klojau varpa ant tu, kurie nesupranta Sindikato ir ju muzikos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5407    
#1 tu lohas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5407    
kame čia demotyvacija? GAIDYS.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5407    
Tegul kalba uz save tei demotyvatoriai, nesuprantu kaip klausytis jus galit kaip ten jie spjaudosi ir nesuprasi ka te rekauja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5407    
čia demotyvacija? paskutiniu metu net neverta čia eiti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5407    
O man skanūs šokoladinis pyragas, gal ir demo sukurt??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5407    
Yra lietuvelej dar daug kitu gabiu reperiu :) Paklausykit "Shaman - iki kol numirstu", "Garaze nerukoma - vargdieniai", "Artem - is proto", "Igg - gal jau laikas" ir t.t... ir patys pamatysit kas yra kas :)
Grįžti į viršų