Mokykla - Ar ten tikrai taip nuobodu?

2010.11.26 20:21 Domanas
  • 11
6
mokykla



Nuotraukos nėra
Anonimas 5687    
cia dar nelinksma zinok, linksma buna mest kibina i vaikus arba mandarinus i siena taskyt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
Tikrai ne mano sule :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
mes dar geresnių įrašų turim xD
Nuotraukos nėra
Domanas 5691    
Nu dabar kietesnis pasijautei kai taip pasakei? :D
Nuotraukos nėra
Domanas 5691    
Nu db pasijautei kietesnis kai taip pasakei? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
nevykeliu klase, mes taip is tikru darom :/
Grįžti į viršų