Lbai patiko tikra teisybe :)
Meilė - Tai kai už rankos vediesi savo debilą ir tau negėda.
Anonimas
5090
Tomax
5095
Toli keliausit su tokiu požiūriu..
Anonimas
5095
Reikėjo gėjų foto įmest būtų stipru buvę :D
Anonimas
5095
#2 Not sure if trolling or just very stupid.jpg
Anonimas
5095
#1 maladec. aplenkei didziausia dal*ajobe ir klaidu teisytoja sitam protale - ciliuke.
Anonimas
5096
Vietoj ,,debilo" turejo buti ,,debilę", cia rasybos klaida..
|

