Kam valyt šikna, - Jeigu vėl eisi pašikt.

2011.08.11 11:37 Dviratukas
  • 11
1
jo, su, byberiu, vistiek, bus, negerai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5430    
Ir kam pašikus užsimauti kelnes, jei po to vėl eisi šikti...
Grįžti į viršų