Kiek kartų - mėginai "majekinti" pulteliui, kai jo neradai?

2010.09.18 00:59 Dyann
  • 7
4
Kiek kartų







garbane 5759    
#4 o tu tai niekad negalėsi persišviest galvos, nes jos paprasčiausiai neturi. Kopūstas ant kaklo užmautas. Ir tai papuvęs.
Nyctereutes 5759    
Mėginti nemėginau, bet noras ne sykį kilo. Tik greitai susivokdavau, kad nesąmonę pagalvojau :D
Spameris 5760    
Aš tai tik broliui majakinu kai jo nerandu, jis dažniausiai spintoj slepiasi ir smaukosi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
daug :D ir dar raktams kartais bandau :D
Grįžti į viršų