Kiek kartų - mėginai "majekinti" pulteliui, kai jo neradai?

2010.09.18 00:59 Dyann
  • 7
4
Kiek kartų







garbane 5761    
#4 o tu tai niekad negalėsi persišviest galvos, nes jos paprasčiausiai neturi. Kopūstas ant kaklo užmautas. Ir tai papuvęs.
Nyctereutes 5761    
Mėginti nemėginau, bet noras ne sykį kilo. Tik greitai susivokdavau, kad nesąmonę pagalvojau :D
Spameris 5762    
Aš tai tik broliui majakinu kai jo nerandu, jis dažniausiai spintoj slepiasi ir smaukosi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
daug :D ir dar raktams kartais bandau :D
Grįžti į viršų