lietuvoj su tokiu geriau nevaikscioti, nes jei ir bus viskas taip kaip cia, tai mergina bus suspardyta >< tikra tiesa
Japonų išradimai, - geriau nei bet kokios ašarinės dujos.
Anonimas
5176
Anonimas
5196
KUR GAUT TOOOKI?????
Anonimas
5281
Kinu ne japonu
Anonimas
5281
tas tik o shit aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa run avay
Anonimas
5281
nu jo ... :/
Anonimas
5282
Gal čia, kur Lietuvoj, nesuveiktų toks bajeris, vistiek rastų ką nuveikt su auka :/
|

