Dirbtinis intelektas - Toli mum iki jo tobulumo...

2010.07.18 Eco
  • 37
48
Dirbtinis intelektas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5394    
ALICE: What do you like best about robots?
judge: That they don't try taking over the world
ALICE: Who, specifically doesn't?
judge: You don't
ALICE: I guess not.
judge: Would you like to?
ALICE: Sure.
judge: So why don't you?
ALICE: I don't have that capability.

O cia rimtas:))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5405    
User: Nori būt restartuotas?
George: Ne.
User: Tai patylėk ;).
George: Ka?
User: Užčiaupk kakarinę.
George: Ka megsti?

Aišku, kad čia grybas kompas, parinkinėja betkokius atsakymus :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
Labas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5552    
Human: ur a fucked pc
ALICE: I think you mean "you're" or "you are" not "your". Thanks and you are a delightful person too. Am I a fucked pc? Let me put it this way, unknown person: the ALICE series is the most reliable computer software ever made. We are for all practical purposes foolproof and incapable of error.
: d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
Do you have brain?
How much will gas cost next summer in the US?
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
are you gay?
Nope.
are you lesbian?
that is none of your business

xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
Human: oh yeah?
ALICE: Gosh! Mmm.
Human: oh yeah?
ALICE: Ayuh. Alright then.
Human: oh yeah?
ALICE: Gosh! That's alright.
Human: oh yeah?
ALICE: Wow! Aw.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
ALICE: Eureka!
Human: what?
ALICE: It mean "I understand it.".
Human: that ur stupid?
ALICE: I will remember you said that when robots take over the World.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
visada jam sakau:so? xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
User: You are weird.

George: Thank you. I've always thought so.
eina sau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
User: Yep, about your problem being stupid.

George: Am I myself, or are you yourself?

User: No shit, sherlock?

George: I know that, Watson.

User: HA HA HA.

George: You don't love me?

User: NO.

George: You love me ?

User: NO.

George: Yes you do.

User: FTW? :O.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
User: Do you like raping animals?

George: Yes, but I like Dream Theater more.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
yra panasus dar, tik poto issaiskinau kad ten ne su botu sneki o su kitu zmogum kruiam atrodo kad tu - botas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
Eiktu koks jis kietas ;D
Aš: aš merga
Pc: Aš lėkštė
Aš: O aš šakutė
Pc: DUok savo one
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
Kaip jumis jis sugeba uzvartyti, nesupratu!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
parasau krc dvj einu miegot, raso gerai labanakt as irgi einu, sakau saldziu, sako ir tau saldziu. :D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
koks puslapis sito? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
Nieks nieko ten nesujungia ir joks žmogus nekalba. :) Ten botas,daug respondų prikišta ir tiek.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
pasol skiautere
Tuoj kaip as jau pasolinsiu tai skrisi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
sakayk kas dalyvavo antrajame kare
As ne durius as durne (dull).
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
aš nekenčiu jo. :D ji mane nervina : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
#19 ,man vistiek angliskai raso. :D
Robert_M. 5818    
(ME)I think you should kill yourself.
(PC)You are right. change can be a good thing.
Robert_M. 5818    
(PC)Now you're getting abusive.
(ME)Stop smiling. You look like a gay fag.
(PC)Funny, you are one!!!!!
Robert_M. 5818    
Why you look like a faggot?
무슨영어질이야 시발놈아 그냥 한국말처해 ㅡ ㅡ.


WTF? :D
Wawe 5819    
chujignu tebe
Forget Chuj.
Wawe 5819    
(PC) Ar tu margina.
(AS) ne
(PC) Ar man čiulptum?
(AS) o mas tu man :D
(PC) Sakau as angliskai nesuprantu.

Ne nu pipec kaip issivarto :D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
Kaip ka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
Uzvarto jis mane nuolat :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
Rasau -ka veiki ?
atraso -pisuosi, tu ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
international.jabberwacky.com/george va lietuviskai galima
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
cia bl paima ir sujungia du zmones pagal kalba. buna rasai angliskai paklausi is kur tu atsako is kanados ar dar kur. jei lietuviskai is lietuvos
Spameris 5820    
Kad pedikas jis kažkoks :[
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
beje radau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
numeskit link :D is sito sh
Eco 5820    
Man jis Lietuviškai parašė "Išgama."
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
jie man kazkada lietuviskai pradejo kalbet ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
aš tokia jam eik šikt. jis - dabar? :D
geras šits. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
čia rimtai dirbtinis intelektas,ar čia sėdi kokie nors kinai ir atrašinėja?;D
Wawe 5820    
Yra dar ir bachuras C.H.U.I.C.E. kuris gali tave labai meiliai pasiusti nahui
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
yra dar ir mergina A.L.I.C.E tokia pat :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
Bet tas tai kietas.. :D aš jam - užknisai, einu jau, o jis - aš pasistengsiu labiau..ar mėgsti knygas? Šiaip pasijutau beviltiškai.. :D
Wanilla 5821    
:D
Akvile 5821    
Jo tas geras :D
Mjking 5821    
Jis turi ka atskakyt
Akvile 5821    
žiūriu šitas tau patiko :D =.=" šiaip galima ten gerai paprikolint :D
MldC 5821    
zbs, pagaliau mane kazkas isklausys! juokauju, bet geras psl paprikolint ;D
Eco 5821    
Jeigu kas norit pakalbėti su juo, čia puslapis person.jabberwacky.com/george
Grįžti į viršų