Išraiška - Kad ir ką berašytum, ji tokia pati.

2010.06.03 Eco
  • 131
28
Išraiška







iceQ96 5624    
būna kartais man taip ;D
ninadalala32 5715    
visiskai pritariu,mano visada taip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
pieva totali..
kasiakas 5855    
na mano israiska tai tikrai ne tokia pati buna :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
laugh my ass off :)
bcaa 5855    
ką reiškia lmao ?:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
lmao. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
Lol'd. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
pasiteisino
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
Gerulis :D vienas mano fav :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
as tai daznai jei pridedu daug ":D" tai tikrai juokiuos :D
OoS 5865    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
roflmao d;















Eco 5865    
Vertimai :
Lol -> Laughing out loud-juoktis garsiai
Rofl -> Rolling on floor laughing - Juokiuosi vartydamasis(-i) and grindų
Lmao -> Laughing my ass off - Vertimo nebus ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
LMAO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
thats true ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
ka is tu berasyciau tai tikrai juokiuos o nebunu suraukes snuki :D
Gusta-Fang 5866    
Daznai taip buna;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
pasitaiko tokiu atveju ;D bet tikrai ne visada :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
nu ne visada :P kartais tikrai juokingu atveju buna :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
LoL :D Ftw Awesome Smiley :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
LOL xD :D rofl ce melas as bbd xD LMAOROFL !!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
tiesa
Nuotraukos nėra
robertas003 5867    
Patiko ,patiko.
fucks 5867    
nemeluosiu buna kartais taip :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
Labai taiklu :))
Grįžti į viršų