#11 :D
Jo išorė bado - O atskleistas vidus šildo visus
Anonimas
5776
Anonimas
5864
Taip, personifikacija.. :] Šaunus demotyvatorius! +5 autoriui. Gyvenimiška ir teisinga.
-Viktorija-
5865
Nuskusk ežiuką, bus tas pats kas ir žiurkė :D
Anonimas
5865
faina eziukas :))
Anonimas
5866
#2 Tai jau tikrai. Nesiau kazkada eziuka nuo gatves, tai islindo is savo spygliu kamuolio ir ikando i pirsta:-D
Anonimas
5866
mielybė ^^
Anonimas
5866
"Atskleistas vidus šildo visus",prapjauni ir apsidedi mėsom. >.>
Anonimas
5866
Ežiukai platina ligas. Saugokitės!
cloudmaker
5866
#5 vadinasi, Liaudie, nustokit stumt ant emo, gotų ir apskritai neformalų..:)
Anonimas
5866
Kieti tie ežiukai, ir joks ten ne blogis. Palakinkit pienu (nors sako, nesveika) ir paglostykit, kad ir tuos pačius spyglius. Jie yra mieli, na, jei jums mielumas rūpi.
Tomi1
5866
Čia juk paralelė su žmonėmis.. Čia tas pats maždaug, kad nespręsk pagal knyga iš viršelio :-) nes dažnai išorė atgrasi, bet vidus pasirodo visai kitoks :-)
fucks
5866
nelb parisau sito
Anonimas
5866
man ir :D jie slepia savo blogis keslus savo spyglliuose
cloudmaker
5866
O kiek tu pažįsti ežiukų apart rusiškų multikų :)? Man tai pvz ežiukai kaip tik toki užslėpti blogiečiai :D
Anonimas
5866
true
|

