Jo išorė bado - O atskleistas vidus šildo visus

2010.06.02 Eco
  • 133
16
Jo išorė bado







Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
#11 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
Taip, personifikacija.. :] Šaunus demotyvatorius! +5 autoriui. Gyvenimiška ir teisinga.
-Viktorija- 5865    
Nuskusk ežiuką, bus tas pats kas ir žiurkė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
faina eziukas :))
Eco 5866    
#11 Reikėjo kast atgal, ot būtų pasimokęs :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
#2 Tai jau tikrai. Nesiau kazkada eziuka nuo gatves, tai islindo is savo spygliu kamuolio ir ikando i pirsta:-D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
mielybė ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
"Atskleistas vidus šildo visus",prapjauni ir apsidedi mėsom. >.>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
Ežiukai platina ligas. Saugokitės!
cloudmaker 5866    
#5 vadinasi, Liaudie, nustokit stumt ant emo, gotų ir apskritai neformalų..:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
Kieti tie ežiukai, ir joks ten ne blogis. Palakinkit pienu (nors sako, nesveika) ir paglostykit, kad ir tuos pačius spyglius. Jie yra mieli, na, jei jums mielumas rūpi.
Tomi1 5866    
Čia juk paralelė su žmonėmis.. Čia tas pats maždaug, kad nespręsk pagal knyga iš viršelio :-) nes dažnai išorė atgrasi, bet vidus pasirodo visai kitoks :-)
fucks 5866    
nelb parisau sito
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
man ir :D jie slepia savo blogis keslus savo spyglliuose
cloudmaker 5866    
O kiek tu pažįsti ežiukų apart rusiškų multikų :)? Man tai pvz ežiukai kaip tik toki užslėpti blogiečiai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
true
Grįžti į viršų