#11 :D
Jo išorė bado - O atskleistas vidus šildo visus
Anonimas
5777
Anonimas
5864
Taip, personifikacija.. :] Šaunus demotyvatorius! +5 autoriui. Gyvenimiška ir teisinga.
-Viktorija-
5865
Nuskusk ežiuką, bus tas pats kas ir žiurkė :D
Anonimas
5866
faina eziukas :))
Anonimas
5866
#2 Tai jau tikrai. Nesiau kazkada eziuka nuo gatves, tai islindo is savo spygliu kamuolio ir ikando i pirsta:-D
Anonimas
5866
mielybė ^^
Anonimas
5866
"Atskleistas vidus šildo visus",prapjauni ir apsidedi mėsom. >.>
Anonimas
5866
Ežiukai platina ligas. Saugokitės!
cloudmaker
5866
#5 vadinasi, Liaudie, nustokit stumt ant emo, gotų ir apskritai neformalų..:)
Anonimas
5867
Kieti tie ežiukai, ir joks ten ne blogis. Palakinkit pienu (nors sako, nesveika) ir paglostykit, kad ir tuos pačius spyglius. Jie yra mieli, na, jei jums mielumas rūpi.
Tomi1
5867
Čia juk paralelė su žmonėmis.. Čia tas pats maždaug, kad nespręsk pagal knyga iš viršelio :-) nes dažnai išorė atgrasi, bet vidus pasirodo visai kitoks :-)
fucks
5867
nelb parisau sito
Anonimas
5867
man ir :D jie slepia savo blogis keslus savo spyglliuose
cloudmaker
5867
O kiek tu pažįsti ežiukų apart rusiškų multikų :)? Man tai pvz ežiukai kaip tik toki užslėpti blogiečiai :D
Anonimas
5867
true
|

