#17 Kids these days :D
Sako, jei myli - paleisk - jei lemta, pati sugrįš
Anonimas
5134
Anonimas
5185
Paleidau vieną kartą aš - kitą dieną susigražino jis mane. Prieš kelias dienas jis paleido mane - aš susigražinau jį po daugiau nei dienos. Supratau, kad mes tikrai skirti vienas kitam:*
Anonimas
5564
I love cheezeburger.
Anonimas
5564
beje VYRAS YRA R, V,
Anonimas
5564
kaip mazi vaikai su tais multikais.. o del #13 teisingai apeis zmoniu ratuka ir pareis bet tai dazniau galioja moterim.. moterys, ne visada kalti vyrai, jus arba pacios prisidyrbat to nejausdamos, arba pacios paliekat..
Anonimas
5565
tai jo, paleisk, pasipis su keliom ir griš. ;D
Anonimas
5569
KA-ME-HA-ME-HAAAAAAAAAAAA!
Anonimas
5576
#10 ish kur zinai kad dragonbolas? pats ziurejai dx...
Anonimas
5579
Maziau dragonbolo ziurekit...
Anonimas
5579
Kamehameha!
kristal
5579
#7 :D
puukis4
5579
man tas žodis persiskaito kiekvieną kartą, ne lemta, bet lenta. :D
Anonimas
5671
foto uzskaitau :D
Faustino
5673
Taip ir tampa vienišos alkoholikės
Anonimas
5673
Nesugrizo, bet dar vilties yra, Nesamone, o taip norisi... Nekreipkit demesio i rasybos klaidas, bet as ji myliu...
Anonimas
5673
#1 :D tą patį norėjau pasakyt
Anonimas
5673
Nesugrizho ;]
kiki17
5673
kamehames bangas
|

