Sako, jei myli - paleisk - jei lemta, pati sugrįš

2011.03.17 Ellyte
  • 143
18
meile,laisve,nustumti,uola,vyras,moteris,likimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5134    
#17 Kids these days :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5185    
Paleidau vieną kartą aš - kitą dieną susigražino jis mane. Prieš kelias dienas jis paleido mane - aš susigražinau jį po daugiau nei dienos. Supratau, kad mes tikrai skirti vienas kitam:*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
I love cheezeburger.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
beje VYRAS YRA R, V,
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
kaip mazi vaikai su tais multikais.. o del #13 teisingai apeis zmoniu ratuka ir pareis bet tai dazniau galioja moterim.. moterys, ne visada kalti vyrai, jus arba pacios prisidyrbat to nejausdamos, arba pacios paliekat..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
tai jo, paleisk, pasipis su keliom ir griš. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
KA-ME-HA-ME-HAAAAAAAAAAAA!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
#10 ish kur zinai kad dragonbolas? pats ziurejai dx...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
Maziau dragonbolo ziurekit...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
Kamehameha!
kristal 5579    
#7 :D
puukis4 5579    
man tas žodis persiskaito kiekvieną kartą, ne lemta, bet lenta. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
foto uzskaitau :D
Faustino 5673    
Taip ir tampa vienišos alkoholikės
Nuotraukos nėra
Anonimas 5673    
Nesugrizo, bet dar vilties yra, Nesamone, o taip norisi... Nekreipkit demesio i rasybos klaidas, bet as ji myliu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5673    
#1 :D tą patį norėjau pasakyt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5673    
Nesugrizho ;]
kiki17 5673    
kamehames bangas
Grįžti į viršų